RESIDENTIAL DESIGN

Projektowanie domów to jedna z głównych usług, jakie oferuje nasze biuro architektoniczne MOTIVE STUDIO. Nasz zespół składa się z doświadczonych architektów, którzy wiedzą, jak stworzyć dom, który spełni oczekiwania i potrzeby inwestora. Projekty naszych domów są ergonomiczne i funkcjonalne, a jednocześnie estetyczne i nowoczesne.

Przed rozpoczęciem projektowania domu, dokładnie analizujemy potrzeby i oczekiwania inwestora. Nasza praca zaczyna się od określenia funkcjonalności domu, liczby pokoi, powierzchni użytkowej, stylu architektonicznego oraz materiałów, z których ma zostać wykonany. Następnie tworzymy wstępny projekt, który konsultujemy z inwestorem. Po uzgodnieniu szczegółów przystępujemy do projektu wykonawczego.

Stworzymy projekt Twojego wymarzonego domu!

W naszych projektach domów stawiamy na nowoczesne i energooszczędne rozwiązania. Dbamy także o to, aby projekty były zgodne z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego. Realizacja projektów domów to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Chętnie podejmujemy się realizacji nawet najbardziej wymagających projektów i zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Zajmujemy się głównie projektowaniem domów w Katowicach, ale działamy także w innych miastach regionu śląskiego.

Projekty mieszkaniowe, jakie wykonują nasi architekci z MOTIVE STUDIO, charakteryzują się funkcjonalnością i ergonomicznym rozplanowaniem pomieszczeń. Stosujemy nowoczesne rozwiązania projektowe, takie jak wizualizacje 3D, by zapewnić inwestorom możliwość dokładnego zapoznania się z projektem.

Dom za miastem
dom ramowy
dom nad morzem
domek letniskowy
dom zygzak
w gĘrach